Elava Vee Kogudus keskendub heade uudiste toomisele, ja mul on sulle tõeliselt hea sõnum: Sa võid leida andestuse, sul on Päästja, kelle nimi on Jeesus.

Olen kindel, et sa tead, kui raske võib elu vahel olla. Siin maailmas pole midagi, mis täidaks ja annaks rahulduse kauemaks kui üheks päevaks. Aga tahan sulle öelda, et on veel midagi… Jumal, kes sind armastab ja tahab anda sulle tõelise elu. Pole tähtis, millega sa kunagi hakkama oled saanud, Ta andestab ja täidab sind oma armastuse ja rahuga. Jeesus on maksnud ristil hinna kõigi sinu pattude eest. Mitte ainult sinu, vaid kogu maailma pattude eest. Et võtta vastu andestus, tuleb meil ainult Temasse uskuda.

Elus on rohkemat, kui lihtsalt voodist üles saada ja tööle minna, et oma arveid maksta; elades üksnes nädalavahetuse nimel. Ainus viis kogeda tõelist rahuldust elus on tunda Jeesust ja sinu taevast Isa. Jeesus võib olla sulle sama reaalne kui kes tahes sinu elus. Elu ilma Jeesuseta on tühi, kuid koos Temaga on sul täielik ja tõeline elu!

Selle leiab igaüks, kes astub üle usujoone ning usub. Igaüks võib paluda Jeesusel tulla oma südamesse ja ellu, et Tema võiks olla tema Isand ja Päästja.  Kui sa pole kunagi teinud Jeesust oma Isandaks või oled seda teinud kunagi varem, kuid tead, et sa pole elanud õigesti, tahan ma sul aidata täna asjad korda seada. Kõik vajavad Päästjat ja täna on sinu päästepäev. Jeesus ootab sind!

Tahan anda sulle sõnad, mida paluda lühikeseks palveks Jumalale. Kui ütled neid oma südamest, muutub su elu igaveseks. Palveta see palve nüüd ja tee Jeesusest oma elu Isand:

Taevane Isa, ma tulen su juurde Jeesuse nimel.
Jeesuse, kes mind armastab ja andis ennast minu eest.
Jeesus, ma armastan sind ja annan ennast sulle.
Tule mu südamesse, tule minu ellu, tee mind uueks.
Ma palun sind, ole mu Päästja ja Isand.
Isa, puhasta mind kõigist mu pattudest Jeesuse kalli vere läbi.
Täida mind nüüd oma armastuse, rahu, rõõmu ja Püha Vaimuga.
Ja anna mulle veendumus, et ma olen teel taevasse, et olla koos sinuga igavesti.
Aitäh sulle, et sa muudad mu elu ning annad mulle lootuse ja tuleviku.
Jeesuse nimel, aamen!

Kui palusid täna selle lihtsa palve oma südamest, toimus sinu sees muutus ja sa said kristlaseks. Tea, et Jumal armastab sind ja Tal on plaan sinu elu jaoks. Nüüd on sul üks tee, mida mööda elus käia. Kui järgned Tema juhtimisele, võid elada külluslikku elu, mille eest Jeesus on maksnud. Võta iga päev aega, et lugeda Jumala Sõna, õpi Temalt ja Tema teid. Leia endale hea kogudus, kus õpetatakse piiblit. Räägi Jumalaga iga päev, suhtle teiste usklikega. Pane Jumal oma elus esikohale ja ta viib sind kohtadesse, millest sa pole unistanudki. Ja sa näed, kuidas elu muutub stabiilsemaks, viljakamaks, rõõmsamaks ja õnnistatuks.

Jumal õnnistagu sind!

Pastor Barry